GRATIS
Proefweek

VRAAG
NU AAN!
Lees meer

Tarieven

VolwassenenZieuwent & Zutphen Nijmegen JeugdZieuwent & Zutphen Nijmegen 
Abonnement12 maanden3 maanden12 maanden3 maanden 12 maanden3 maanden12 maanden3 maanden
Fitness Only24,95 34,9529,9539,9521,9531,95 26,9536,95
Fitness + Groepsles29,9539,9534,9544,9526,9536,9531,9541,95
Fitness + PT Check29,9539,9534,9544,9526,9536,9531,9541,95
Fitness , Groepsles & PT Check34,9544,9539,9549,9531,9541,9536,9546,95
Fitness Complete39,9549,9544,9554,9536,9546,9541,9551,95
Basic14,9524,9514,9524,95
Inschrijfgeld3030303030303030

octagon-border

Sauna Nijmegen

Lees meer
logo-ico

Vragen over lessen

Groepslessen

Lees meer

Fitness voor iedereen!

Bij SportsPalace hebben we een breed aanbod van fitness faciliteiten én groepslessen.
Zo bieden we jou de mogelijkheid om op je eigen manier aan je sportieve doel te werken!

Our sponsor: Best Essay Writing Service and workoutplan.org

Maak gratis kennis met ons

Wil je ervaren hoe sporten bij ons is? Maak dan nu gratis kennis met onze gratis proefweek!

Lees meer >>
logo-ico